Oslava judisty Krpálka. Steaky, dojetí a obrovská radost | SportOne.cz
SportOne.cz

Oslava judisty Krpálka. Steaky, dojetí a obrovská radost

krrp

 
První zlatá oslava otřásla Českým domem v Riu de Janeiro. A i proto byla pořádně bujará. Lukáš Krpálek dorazil do základny českého týmu s ostatními sportovci party busem, zatančil si do víření bubnů v rytmu samby a po oficiálních gratulacích se vrhl na mísu s hovězími steaky, aby se po obrovsky náročném dnu konečně najedl.

 

Lukáš Krpálek:


„Naposledy jsem se pořádně najedl den před závodem. Během turnaje jsem strávil celý den v hale a měl jen trochu ovoce.“

 

Příjezd nejlepšího českého judisty všech dob, který dokázal vyhrát mistrovství Evropy, světa i olympiádu, byl triumfální. Z vesnice Krpálek s ostatními judisty a dalšími sportovci vyrazili party busem s barem a hudbou. „Hrála se Zagorka, Gott a Lukáš si dnes celý den pouštěl písničku ´Jsem optimista´, tak ta zazněla taky,“ líčil s úsměvem kouč Petr Lacina.
U Českého domu ve čtvrti Barra de Tijuca už na českou výpravu čekala skupina bubeníků, která rozvířila celé okolí rytmem samby. A Krpálek s vlajkou nad hlavou ukázal, že v pohybu není dobrý jen na tatami.


Zlatý souboj Lukáše Krpálka:


Zdroj: Sport.cz

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }