LOH RIO: Program českých olympioniků. Časy a disciplíny | SportOne.cz
SportOne.cz

LOH RIO: Program českých olympioniků. Časy a disciplíny

lalk

 

Čeští sportovci v akci:
 
6.8.2016
6. 8. 13:30 Adéla Bruns, Nikola Mazurová – Sportovní střelba Ženy – 10 metrů vzduchová puška
6. 8. 14:10 Ondřej Synek Veslování Muži – skif
6. 8. 14:30 Jan Bárta, Leopold König, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč Silniční cyklistika Muži – závod s hromadným startem
6. 8. 15:10 Miroslava Topinková-Knapková Veslování Ženy – skif
6. 8. 15:30 Lukáš Helešic, Jakub Podrazil Veslování Muži – dvojka bez kormidelníka
6. 8. 15:30 David Jessen Sportovní gymnastika Muži – víceboj
6. 8. 16:00 Barbora Strýcová Tenis Ženy – dvouhra
6. 8. 16:15 Hana Matelová Stolní tenis ženy – dvouhra
6. 8. 16:17 Pavel Petřikov Judo Muži do 60 kg
6. 8. 16:20 Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová Veslování Ženy – dvojskif
6. 8. 17:00 Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník, Miroslav Vraštil Veslování Muži – čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
6. 8. 17:00 Iveta Vacenovská Stolní tenis ženy – dvouhra
6. 8. 17:30 Lukáš Rosol, Radek Štěpánek Tenis Muži – čtyřhra
6. 8. 18:08 Pavel Janeček Plavání Muži – 400 m polohový závod
6. 8. 18:34 Lucie Svěcená Plavání Ženy – 100 m motýlek
6. 8. 19:00 Lucie Šafářová Tenis Ženy – dvouhra
6. 8. 19:06 Jan Micka Plavání Muži – 400 m volný způsob
6. 8. 19:50 Barbora Závadová Plavání Ženy – 400 m polohový závod
6. 8. 20:30 Barbora Hermannová, Marketa Sluková Plážový volejbal Ženy
6. 8. 21:00 Lubomír Jančařík Stolní tenis muži – dvouhra
6. 8. 21:45 Dmitrij Prokopcov Stolní tenis muži – dvouhra
6. 8. 23:30 David Jessen Sportovní gymnastika Muži – víceboj

7.8.2016
7. 8. 14:30 David Kostelecký Sportovní střelba Muži – Trap
7. 8. 15:00 Alexander Choupenitch Šerm Muži – fleret jednotlivci
7. 8. 15:45 Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Petra Kvitová, Lukáš Rosol, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová Tenis
7. 8. 16:30 Alexander Choupenitch Šerm Muži – fleret jednotlivci
7. 8. 17:30 Vítězslav Gebas Vodní slalom Muži – C1
7. 8. 18:11 Simona Baumrtová Plavání Ženy – 100 m znak
7. 8. 18:28 Jiří Prskavec Vodní slalom Muži – K1
7. 8. 19:02 Martina Moravčíková Plavání Ženy – 100 m prsa
7. 8. 19:30 Vítězslav Gebas Vodní slalom Muži – C1
7. 8. 20:28 Jiří Prskavec Vodní slalom Muži – K1

8.8.2016:
8. 8. 14:00 Filip Nepejchal Sportovní střelba Muži – 10 m vzduchová puška
8. 8. 14:30 David Kostelecký Sportovní střelba Muži – Trap
8. 8. 15:07 Jaromír Ježek Judo Muži do 73 kg
8. 8. 16:59 Jaromír Ježek Judo Muži do 73 kg
8. 8. 17:30 Jonáš Kašpar, Marek Šindler Vodní slalom Muži – C2
8. 8. 18:05 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X
8. 8. 18:07 Barbora Seemanová Plavání Ženy – 200 m volný způsob
8. 8. 18:10 Kateřina Kudějová Vodní slalom Ženy – K1
8. 8. 18:15 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial
8. 8. 18:56 Simona Baumrtová Plavání Ženy – 200 m polohový závod
8. 8. 19:06 Barbora Závadová Plavání Ženy – 200 m polohový závod
8. 8. 19:20 Jonáš Kašpar, Marek Šindler Vodní slalom Muži – C2
8. 8. 19:30 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser
8. 8. 20:00 Kateřina Kudějová Vodní slalom Ženy – K1

9.8.2016:
9. 8. 03:00 Barbora Hermannová, Marketa Sluková Plážový volejbal Ženy
9. 8. 14:00 Jiří Beran Šerm Muži – kord jednotlivci
9. 8. 18:05 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial
9. 8. 18:15 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X
9. 8. 19:15 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X
9. 8. 19:30 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial
9. 8. 19:40 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser
9. 8. 20:15 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X

10.8.2016:
10. 8. 15:00 Jan Bárta, Leopold König Silniční cyklistika Muži – časovka
10. 8. 18:05 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser
10. 8. 18:15 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial
10. 8. 19:02 Martina Moravčíková Plavání Ženy – 200 m prsa
10. 8. 19:09 Pavel Janeček Plavání Muži – 200 m polohový závod
10. 8. 19:30 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser
10. 8. 19:40 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial

11.8.2016:
11. 8. 03:00 Barbora Hermannová, Marketa Sluková Plážový volejbal Ženy
11. 8. 15:42 Lukáš Krpálek Judo Muži do 100 kg
11. 8. 17:00 Adéla Bruns, Nikola Mazurová Sportovní střelba Ženy – 50 metrů libovolná malorážka – tři pozice
11. 8. 18:05 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X
11. 8. 19:41 Simona Baumrtová Plavání Ženy – 200 m znak

12.8.2016:
12. 8. 00:55 Petr Koukal Badminton Jednotlivci – muži
12. 8. 14:00 Filip Nepejchal Sportovní střelba Muži – 50 m libovolná malorážka 60 ran vleže
12. 8. 14:00 Libuše Jahodová Sportovní střelba Ženy – Skeet
12. 8. 14:35 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
12. 8. 15:45 Kristína Gavnholt Badminton Jednotlivci – ženy
12. 8. 15:50 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
12. 8. 18:05 Veronika Kozelská Fenclová Jachting Ženy – třída Laser Radial
12. 8. 18:15 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser
12. 8. 19:34 Jan Micka Plavání Muži – 1500 m volný způsob
12. 8. 20:15 Karel Lavický Jachting Muži – třída RS-X
12. 8. 21:14 Pavel Kelemen Dráhová cyklistika Muži – sprint

13.8.2016:
13. 8. 01:35 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
13. 8. 01:40 Kateřina Šafránková Atletika Ženy – kladivo
13. 8. 02:05 Pavel Maslák Atletika Muži – 400 m
13. 8. 02:20 Radek Juška Atletika Muži – dálka
13. 8. 03:05 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
13. 8. 13:25 Kristína Gavnholt Badminton Jednotlivci – ženy
13. 8. 15:10 Petr Koukal Badminton Jednotlivci – muži

14.8.2016:
14. 8. 01:00 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
14. 8. 01:20 Michal Balner, Jan Kudlička Atletika Muži – tyčka
14. 8. 03:53 Kateřina Cachová, Eliška Klučinová Atletika Ženy – sedmiboj
14. 8. 14:30 Eva Vrabcová Nývltová Atletika Ženy – maraton
14. 8. 16:00 Soňa Bernardová, Alžběta Dufková Synchronizované plavání dvojice

15.8.2016:
15. 8. 01:30 Jaroslav Bába Atletika Muži – výška
15. 8. 14:00 Jana Pechanová Dálkové plavání Ženy 10 km
15. 8. 14:00 Martin Fuksa Rychlostní kanoistika Muži – C1 1000 m
15. 8. 15:06 Josef Dostál Rychlostní kanoistika Muži – K1 1000 m
15. 8. 16:00 Soňa Bernardová, Alžběta Dufková Synchronizované plavání dvojice
15. 8. 19:05 Viktor Teplý Jachting Muži – třída Laser

16.8.2016:
16. 8. 01:40 Petr Svoboda Atletika Muži – 110 m překážek
16. 8. 02:30 Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová Atletika Ženy – 400 m překážek
16. 8. 14:45 Romana Maláčová, Jiřina Ptáčníková Atletika Ženy – tyčka
16. 8. 15:18 Adam Ptáčník Dráhová cyklistika Muži – keirin
16. 8. 15:30 Jakub Holuša Atletika Muži – 1500 m
16. 8. 19:00 Soňa Bernardová, Alžběta Dufková Synchronizované plavání dvojice
16. 8. 20:30 Jiří Orság Vzpírání Muži – nad 105kg

17.8.2016:
17. 8. 01:35 Barbora Špotáková Atletika Ženy – oštěp
17. 8. 12:30 Klára Spilková Golf ženy
17. 8. 14:16 Martin Fuksa, Filip Šváb Rychlostní kanoistika Muži – C2 200 m
17. 8. 14:30 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
17. 8. 15:35 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
17. 8. 17:15 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
17. 8. 22:45 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj

18.8.2016:
18. 8. 02:20 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
18. 8. 12:30 Klára Spilková Golf ženy
18. 8. 14:30 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
18. 8. 14:55 Tomáš Staněk Atletika Muži – koule
18. 8. 15:00 Adéla Hanzlíčková Zápas ženy, volný styl – 63 kg
18. 8. 15:00 Barbora Kodedová Moderní pětiboj Ženy – jednotlivci
18. 8. 15:00 Michaela Hrubá Atletika Ženy – výška
18. 8. 15:25 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
18. 8. 18:25 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
18. 8. 19:30 Jan Kuf, David Svoboda Moderní pětiboj Muži – jednotlivci
18. 8. 23:35 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj

19.8.2016:
19. 8. 02:45 Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora Atletika Muži – desetiboj
19. 8. 12:30 Klára Spilková Golf ženy
19. 8. 13:00 Lukáš Gdula Atletika Muži – 50 km chůze
19. 8. 14:21 Filip Dvořák, Jaroslav Radoň Rychlostní kanoistika Muži – C2 1000 m
19. 8. 14:51 Josef Dostál, Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil Rychlostní kanoistika Muži – K4 1000 m
19. 8. 17:00 Barbora Kodedová Moderní pětiboj Ženy – jednotlivci
19. 8. 19:00 Barbora Kodedová Moderní pětiboj Ženy – jednotlivci
19. 8. 19:30 Anežka Drahotová Atletika Ženy – 20 km chůze
19. 8. 20:30 Barbora Kodedová Moderní pětiboj Ženy – jednotlivci
19. 8. 23:00 Barbora Kodedová Moderní pětiboj Ženy – jednotlivci

20.8.2016:
20. 8. 12:00 Klára Spilková Golf ženy
20. 8. 16:00 Vendula Frintová Triatlon ženy
20. 8. 17:00 Jan Kuf, David Svoboda Moderní pětiboj Muži – jednotlivci
20. 8. 17:30 Kateřina Nash Cyklistika – horská kola Závod žen
20. 8. 19:00 Jan Kuf, David Svoboda Moderní pětiboj Muži – jednotlivci
20. 8. 20:30 Jan Kuf, David Svoboda Moderní pětiboj Muži – jednotlivci
20. 8. 23:00 Jan Kuf, David Svoboda Moderní pětiboj Muži – jednotlivci

21.8.2016:
21. 8. 17:30 Ondřej Cink, Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl Cyklistika – horská kola Závod mužů