rep

Český národní tým se pod taktovkou nového kouče Karla Jarolíma dnes představil v prvním duelu v přátelském utkání, když vyzval Arménii.
Češi měli zápas plně pod kontrolou a již v první půli dali dvě branky. Dvakrát spolupracovali Ladislav Krejčí a Václav Kadlec. Jejich spolupráce přinesla už ve čtvrté minutě gól záložníka Sparty a ve 34. minutě pak přidal krásnou branku forvard Midtjyllandu.
Ve druhé půli vyběhla na trávník naprosto jiná jedenáctka, ale nebylo to znát! Naši reprezentanti dál hráli prim a svůj skvělý výkon korunovali třetí brankou, když se pár minut před koncem krásnou střelou prosadil Jan Kopic.

Zápas určitě přinese do kabiny dobrou náladu před těžkým nedělním kvalifikačním zápasem pro mistrovství světa proti Severnímu Irsku.