sllllll

V zápase KHL se domácímu týmu z Bratislavy zdařil proti Novgorodu parádní obrat z říše snů.

Ještě na začátku třetí třetiny vedlo hostující Torpedo nad domácím Slovanem 3:1 a všechno směřovalo k tomu, že si hosté v poklidu odvezou z Bratislavy všechny body a domácí hokejisté i po třetím letošním utkání v soutěži zůstanou na nule. Belasí se však se situací na ledě v posledním dějství nechtěli smířit a připravili pro své fanoušky gólové hody. I soupeř z Novgorodu, který dostal v předcházejích dvou zápasech pouze dvě branky, nemohl uvěřit jaký výprask si nakonec ze slovenské metropole odveze. Domácí nakonec třetinu vyhráli 6:1 a celý zápas 7:4.