rr

Real Madrid to sice neměl lehké, ale dokázal získat svou první trofej v nové sezoně. Po úvodním gólu Asensia, který bude aspirovat mezi nejlepší, se zdálo, že výhra se bude rodit snadno, ale Vázquez ještě do poločasu vyrovnal a když se Konopljanka trefil z penalty, vypadalo to tak, že trofej půdě na jih Španělska.

Zachráncem „Bílého baletu“ se však opět stal kapitán Sergio Ramos, který v 90 + 3.minutě vyrovnal na 2:2 a v úplném závěru rozhodl neskutečný pracant Daniel Carvajal, hlavně díky jeho fyzické kondici.

1-0 Asensio 21′

1-1 Vazquez 41′
1-2 Konoplyanka (p) 72′

2-2 Ramos 90+3′

3-2 Carvajal 119′