Hudlerovi se premiéra vydařila. Gólem a asistencí pomohl k výhře Stars | SportOne.cz

Hudlerovi se premiéra vydařila. Gólem a asistencí pomohl k výhře Stars

hud

Druhý hrací den přípravy na novou sezonu hokejové NHL bylo na programu dvanáct zápasů. Nejvíce byl z Čechů vidět Jiří Hudler, jenž ve svém premiérovém startu za Dallas zařídil asistencí a rozdílovým gólem výhru 3:1 nad St. Louis.

Hudler prožil vydařenou premiéru. Za Dallas proti St. Louis u výsledku 3:1 odehrál na křídle formace Jasona Spezzy s Patrickem Sharpem necelých 15 minut čistého hracího času, třikrát vypálil na bránu a odnesl si dva body za gól a nahrávku.
Nejprve v závěru první třetiny asistoval u úvodní branky duelu z hole obránce Patrika Nemetha a těsně před druhým odchodem do kabin pro změnu sám využil přesilovou hru, když tečoval střelu Spezzy a zařídil průběžné vedení 2:1. Ve třetí třetině pak ještě výhru Stars pojistil Mattias Janmark.

Zdroj: iDnes.cz