libbb

V zápase fotbalové Evropské ligy, mohl český zástupce Slovan Liberec přivézt z horké ázerbájdžánské půdy všechny body. Po brankách Sýkory a Baroše, už vedl proti domácímu Karabachu 2:1 a blížil se konec zápasu. Ve třetí minutě nastavení ale o vítězství přišel díky vyrovnávací brance Sadygova.

Už v desáté sekundě zápasu Liberec v Baku vedl. Střelou k levé tyči se prosadil po Barošově vysunutí čerstvý reprezentant Jan Sýkora, jenž je tak čerstvým autorem nejrychlejší branky v historii soutěže. Po sedmi minutách ale domácí po rohovém kopu srovnali Míchelem. Domácímu celku narostla křídla a do konce první půle a na začátku druhé byl lepším celkem. V průběhu druhé půle ale Slovan začal vystrkovat růžky a nakonec vystřihl druhý gól. Postaral se o něj kapitán Milan Baroš, který dorazil vyraženou střelu Vůcha. Severočeši o své vítězství nakonec přišli. Ve třetí minutě prodloužení se míč odrazil ke kapitánovi Sadygovovi, jenž koníčkem překonal bezmocného Dúbravku

Gól Jana Sýkory z desáté sekundy zápasu na 1:0 pro Liberec

Gól Milana Baroše na 2:1 pro Liberec