VIDEO. V dramatickém závěru utkání KHL ukradl Američan z Bratislavy všechny body Omsku | SportOne.cz

tttt

Dramatický závěr měl dnešní hokejový zápas KHL, mezi tabulkově lepším domácím týmem Avangardem Omsk a hostujícím Slovanem Bratislava.

Hosté z Bratislavy vedli ve třetí třetině nadějným výsledkem 3:1. Jenže domácí se vrhli do útoku a dokázali zhruba 10. minut před koncem snížit. Ještě větší úsílí Avangardu pak přineslo v čase 59:18 vyrovnání a všichni očekávali prodloužení. Domácí ale ještě nestačili pořádně oslavit gól na 3:3, když se v čase 59:35  rozjel k poslednímu útoku belasích Kanaďan Jonathan Cheechoo. Ten před brankou parádně vymíchal trojici domácích hráčů a připravil půdu pro závěrečný úder Slovanu. K odraženému puku se pak dostal Američan Jeff Taffe, který z mezikruží poslal touš pod břevno českého golmana Daniela Furcha. Slovan už náskok uhájil a bere za vítězství 4:3 všechny body.