VIDEO: Jágr si v prvním zápase připsal bod. K výhře Panterů to však nevedlo | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Jágr si v prvním zápase připsal bod. K výhře Panterů to však nevedlo

jag

 
Město London v kanadské provincii Ontario zažilo v neděli výjimečný den. Místní aréna Budweiser Gardens hostila přípravný zápas na novou sezonu zámořské NHL. Proti Dallasu hrála Florida (2:1 po prodloužení) i s Jaromírem Jágrem v sestavě

Místní média zvala fanoušky na jednoho z nejlepších hokejistů všech dob s předstihem. V hale, kde sídlí tým London Knights z OHL, takhle velký zápas nevidí lidé často.
Navíc Jágrův první start v přípravném období do průmyslového města napůl cesty mezi Detroitem a Torontem lákal turisty, lístky si nekupovali pouze místní.Při prohře 1:2 v prodloužení Jágr nahrával na jediný gól Panthers. „Máme ještě tři zápasy a chtěl bych hrát všechny. Utkání je něco jiného než trénink. V něm můžete dělat cokoliv, ale souboje v zápase to nejsou,“ řekl klubovému webu.
Jágrovi diváci po utkání tleskali, přestože zde přípravu nejčastěji hrává Philadelphia Flyers. Za tento klub třetí nejproduktivnější hráč NHL také hrával. A pamětníci připomněli, že v Londonu už kdysi nastoupil za Washington.


Zdroj: iDnes.cz