Gerard Piqué si ustřihl španělskou vlajku z rukávu na dresu, tvrdí fanoušci. Po zápase oznámil ukončení reprezentační kariéry! | SportOne.cz
SportOne.cz

Gerard Piqué si ustřihl španělskou vlajku z rukávu na dresu, tvrdí fanoušci. Po zápase oznámil ukončení reprezentační kariéry!

piqu-vlaka

Španělský fotbalový obránce Gerard Piqué se po mistrovství světa 2018 v Rusku rozloučí s reprezentační kariérou. Stoper FC Barcelony po nedělním vítězném kvalifikačním utkání s domácím Albánií (2:0) řekl, že se cítí být v národním týmu nechtěný.

Po utkání Španělska s Albánií se řešil nejvíc Gerard Piqué. Stoper Barcelony si totiž před zápasem odstřihl rukáv, na kterém byla vlajka Španělska. Odůvodnil to, že dlouhé rukávy mu už delší dobu překážely. Gerard Piqué je jak možná dobře víte velkým zastáncem Katalánska a tak si fanoušci myslí, že šlo o provokaci. Nevšimli si ovšem, že rukáv měl odstřižen i například Sergio Ramos.

„Tohle byla poslední kapka. Už mě to unavuje. Mistrovství světa v Rusku bude mojí poslední akcí s národním týmem. Pak už mě snad fanoušci nechají na pokoji,“ řekl Piqué.

„Vždy používám dresy s dlouhými rukávy. Ustřihl jsem si je, protože byly kratší než obvykle a obtěžovaly by mě,“ řekl na svou obranu vytáhlý obránce.