VIDEO: Už mě štvete vlasy! Ruská tenistka vzala nůžky a odstřihla si svůj cop přímo v zápase | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Už mě štvete vlasy! Ruská tenistka vzala nůžky a odstřihla si svůj cop přímo v zápase

svettt

Ruska Světlana Kuzněcovová se na Turnaji mistryń v zápase s Polkou Radwańskou, rozhodla přímo na své lavičce mezi gamy, pro radikální úpravu svých vlasů.

„Když jsem hrála forhend a potřebovala zahrát dobrý úder, tak mě vlasy bouchaly do oka. Otravovalo mě to a vadilo mi to. Snažila jsem se je dát pod čelenku, ale mám vlasy těžké. Někdy si musíte ustřihnout vlasy a není to pro krásu,“ řekla ruská hráčka, když poprosila rozhodčího v pauze o nůžky.  „Vlasy byly zpocené, slepené a stříhání mi šlo ztuha, ani jsem nevěděla, kolik jsem jich ustřihla,“ odpověděla Ruska.

Radikální úprava vlasů jí ale pomohla a Světlana dokázala zápas s Polkou otočit a vyhrát.  „Řekla jsem si: co je důležitější? Vlasy, které mi dorostou? Tak jsem je zkrátila a udělala to nejlepší, co jsem mohla, abych mohla hrát a zbavila se toho, co mě při hře obtěžovalo,“ vysvětlila. Ruské tenistce to ale samozřejmě i jako ženě, později přišlo líto. „Málem jsem brečela, protože jsem si říkala: bože, moje vlasy!“ uvedla s tím, že zatím nehodlá svůj účes upravovat. „Uvidím, co s tím. Ještě jsem to nezkoumala,“ dodala smutně.