cib

Skvělá zpráva pro slovenský tenis. Nasazená sedmička Turnaje mistryň Dominika Cibulková, vítězí v singapurském semifinále za 147 minut nad nasazenou ruskou osmičkou Svetlanou Kuznecovovou 1:6, 7:6(2), 6:4
První set šel sice jasně za ruskou tenistkou, která předváděla fantastické podání a vítězné údery. Ve druhém setu se však hra vyrovnala a Dominika Cibulková mohla dokonce dvakrát ukončit set při vlastním podání. To se jí nepodařilo a tak přišel na řadu tiebreak, který ale nakonec stejně dokázala vzít na svou stranu. Světlana Kuzněcovová hrála čtvrtý třísetový zápas na Turnaji mistryň a tak jí docházely síly. Právě ve třetím setu měla zkušenější hráčka i brejk k dobru, ale zápas nedotáhla do vítězného konce. Z finále se tak může radovat slovenská reprezentantka!
Dominika Cibulková se utká v bitvě o titul v Turnaji mistryň s vítězkou duelu Agniezska Radwaňská – Angelique Kerberová.