vo

V pondělí se blýskl vítěznou brankou Philadelphie z prodloužení a ve čtvrtek vše zkrátil už na 45. minutu řádné hrací doby. Útočník Jakub Voráček ve dvou přípravných duelech proti Rangers tak naplno prokázal skvělou formu před novým ročníkem NHL. Bránu vítězů navíc úspěšně hájil Michal Neuvirth, jenž se na výsledku 4:2 podílel 24 zákroky.

Parádním gólem se prezentoval i nejmladší kapitán histórie NHL Connor McDavid. Tento hokejový talent oklamal defenzivu soupeře na čele s brankářem pěknou kličkou a pohodlně zakončil do poloprázdné brány..

Gól Connor McDavid:

Ve čtvrtek proti stejnému soupeři jen na jeho ledě český útočník (14:27, 4 střely, 1+1) zářil znova. Poprvé se prosadil za smírného stavu 2:2 ve 45. minutě, když v přesilovce po přihrávkách od Wayna Simmondse a Clauda Girouxe z prostoru před bránou pohotově poslal puk za záda přemísťujícího se Henrika Lundqvista.
Krátce na to v 51. minutě pak ještě asistoval u pojistky z hole Travise Konecnyho. Přestože zařídil rozdílový gól a přihrál na další, mezi tři hvězdy se ale Voráček nedostal. Přednost dostali brankář Flyers Michal Neuvirth, jenž kryl 24 z 26 střel domácích, útočník Rangers Pavel Bučnevič (1+1) a kapitán hostů Claude Giroux (0+2).

Zdroj: iDnes.cz