VIDEO: Conor McGregor a Eddie Alvarez před zápasem roku předvedli klasické tiskové divadlo | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Conor McGregor a Eddie Alvarez před zápasem roku předvedli klasické tiskové divadlo

sasa

 
Irský bojovník MMA Conor McGregor a mistr lehké váhy Eddie Alvarez se postarali o výbušnou předehru očekávaného zápasu, který proběhne v neděli ráno českého času.
UFC, nejsledovanější organizace tvrdého bojového sportu MMA, se poprvé ukáže v New Yorku, ve slavné hale Madison Square Garden.
Organizátoři dali dohromady exkluzivní kartu, čili seznam zápasů. Turnaj obsahuje tři titulová utkání, ale zdaleka největší pozornost je věnována hlavnímu duelu.
Hubatý a provokativní šampion pérové váhy Conor McGregor vyzve mistra lehké váhy Eddieho Alvareze a pokusí se stát prvním bojovníkem se dvěma pásy v různých hmotnostních kategoriích zároveň.
Extravagantní irský bojovník přišel až v průběhu tiskovky. Tedy přišel… Spíš přitančil. V bílém kožichu od Gucciho, pod kterým měl červené tričko a kostkované pyžamové kalhoty.
McGregor vzal z Alvarezova místa mistrovský pás a přendal ho k sobě, takže měl na stole dva (svůj a soupeřův). Jako by tím říkal: „Tohle patří mně.“
Zahodil cedulku se svým jménem, protože ho přece všichni znají. Vše prokládal sérií vulgárních slov, což se mísilo s jásotem fanoušků, kteří byli z impozantního nástupu nadšení.
V tu chvíli se vrátil Alvarez, jenž si rychle vzal mistrovský pás zpátky. I když v naštvání popadl ten druhý, který ve skutečnosti patřil McGregorovi.
Hádka vyvrcholila, když McGregor popadl židli a chtěl ji mrsknout po svém soupeři. Zabránil mu v tom promotér Dana White.

Zdroj: iDnes.cz