VIDEO: Lavezziho obvinili média z kouření marihuany. Messi jim jako správný kapitán Argentiny prohlásil projevem bojkot! | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Lavezziho obvinili média z kouření marihuany. Messi jim jako správný kapitán Argentiny prohlásil projevem bojkot!

mmm

Argentinský fotbalový reprezentant Ezequiel Lavezzi zažaluje novináře Gabriela Anellou, který ho obvinil z kouření marihuany.

Lavezzi chyběl na zápasové soupisce kvalifikačního duelu MS 2018 proti Kolumbii. Na tento fakt zareagoval na sociální síti Twitter Anello: „Lavezzi není mezi náhradníky, protože kouřil den předtím marihuanu? Jen se ptám.“

Samotný hráč se okamžitě ohradil proti vyjádřením novináře. „Touto cestou oznamuji, že vykonám právní kroky vůči Gabrielu Anellovi a jeho falešným prohlášením o mé osobě, kterými poškodil mou rodinu a moji práci,“ kontroval Lavezzi na Twitteru.

Po nočním zápase předstoupil kapitán a celý tým Argentiny před novináře. Podívejte se na Messiho proslov po kterém prohlásil bojkot pro média. ↓

Přišli jsme tady, abychom vám oznámili naše rozhodnutí, že už se nebudeme s vámi více mluvit. Důvod znáte, ne? Na naši adresu zaznělo mnoho obvinění a málo respektu.

Poslední obvinění Lavezziho je velmi vážně, protože pokud bychom nic neřekli, lidé by věřili tomu, co slyší. Je nám líto, že to musí být tak, ale nevidíme jinou možnost.

Víme, že ne všichni z vás hrají tuto špinavou hru. Pokud si zahráváte s někoho soukromým životem a obviňujete ze závažných věcí, ne poprvé, musíme to zastavit dnes, jinak bychom to nezastavili nikdy.