40

Bláznivé a neskutečné utkání je u konce! Domácí nakonec vítězí 8:4 a připisují si do tabulky další tři body.

První poločas nabídl brankové hody a nakonec skončil 5:2! Do vedení se dostali trochu překvapivě hostující hráči, ale hned poté začal úřadovat Dortmund. Oba celky na co sáhly, to skončilo v brance a defenzivní fotbal se tedy zcela určitě nehrál.

Jako první se ve druhém poločase zapsal mezi střelce Marco Reus, který těžil z přihrávky Dembélého, nicméně na jeho trefu bleskově odpověděl Michal Kucharczyk, který překonal Weidenfellera střelou šajtlí. Sedmou branku domácích přidal po vyražené střele Schurrleho Felix Passlack, jenž dorazil míč hlavou do odkryté poloviny branky. Legia přispěchal s odpovědí Nemanja Nikolič, který zamířil po zemi na zadní tyč. Definitivu výsledku přidal v poslední minutě stylově Marco Reus, který tak v prvním soutěžním zápase po květnovém zranění završil svůj hattrick!