sdss

V nočních zápase zámořské NHL se střelecky i bodově zadařilo. Mezi střelce se zapsali čeští i slovenští hokejisté.
Jaromír Jágr zažil bodově nejpovedenější zápas v letošní sezóně NHL! Legendární křídelník ukončil gólový půst a po třinácti utkáních konečně skóroval. Navíc si na ledě Ottawy připsal dvě asistence a výraznou měrou se tak podílel na triumfu Floridy 4:1. Český útočník byl zvolen druhou hvězdou střetnutí.

Dařilo se také Martinu Hanzalovi. Devětadvacetiletý forvard rozhodl v prodloužení o výhře Arizony nad San Jose 3:2 a byl vyhlášen nejlepším hráčem duelu.
Do statistik se v sobotu zapsali i David Krejčí a Michal Kempný. První jmenovaný přispěl asistencí k vítězství Bostonu nad Winnipegem (4:1). Nahrávku zaznamenal i obránce Kempný. Jeho Chicago předvedlo úchvatný obrat na ledě Vancouveru. Po čtyřiceti minutách sice prohrávalo 0:3, ve třetí periodě ale dokázalo vyrovnat a v prodloužení díky Mariánovi Hossovi překlopilo výsledek na svoji stranu.