ewew

Neopakovatelný a nezapomenutelný večer zažili fanoušci v Turecku! Benfica vedla v Istanbulu po prvním poločase zásluhou Gonçala Guedese, Nélsona Semeda a Ljubomira Fejsy 3:0, jenže Besiktas po přestávce předvedl úžasný comeback. Cenk Tosun úžasnými nůžkami upravil skóre na 3:1 a sedm minut před koncem z penalty snížil na rozdíl jedné branky po ruce Victora Lindelöfa z penalty Ricardo Quaresma. Domácí vycítili šanci a za obrovské podpory svých fanoušků minutu před koncem vyrovnal Vincent Aboubakar. Benfica Lisabon odmítla možnost zajistit si postup. Konečný výsledek. Besiktas Istanbul – Benfica Lisabon 3:3