wdw

Fotbalisté Manchesteru City porážejí Barcelonu 3:1 a katalánský celek tak ztrácí v letošním ročníku Ligy mistrů první body!

Hosté přitom od 21. minuty po gólu Lionela Messiho vedli, ovšem ve 39. minutě potrestal hrubku Roberta Ilkay Gündoğan a od té chvíle na trávníku vládli svěřenci Pepa Guardioly. V 51. minutě strhl vedení na stranu bleděmodrých z přímého kopu Kevin De Bruyne a v 74. minutě podtrhl skvělý výkon Manchesteru City svým druhým zásahem v utkání Ilkay Gündoğan, jenž byl na konci rychlého protiútoku svého týmu. Domácí hráli po přestávce vynikající fotbal a ukázali, že pod Guardiolou budou mít jen ty nejvyšší cíle.