sdr

V dalším kole zámořské hokejové soutěže se střelecky prosadili tři čeští hokejisté.
Dmitrij Jaškin ze St. Louis. Útočník s ruskými kořeny povedenou akcí poslal Blues v prostřední části do vedení 2:1. Z výhry se však nakonec radoval Winnipeg, který vyhrál 3:2 po prodloužení.
Jaškin byl za svůj výkon vyhlášen třetí hvězdou utkání. Další dva Češi pak zařídili výhru Bostonu na ledě Buffala 2:1. David Krejčí dal první gól hostujícího celku a David Pastrňák pak v závěrečné třetině přihrál na vítěznou branku a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.
Radim Vrbata pak zařídil jednu ze dvou tref Arizony, když se v přesilovce krásně trefil z kruhu. Jeho tým však v prodloužení podlehl Blue Jackets 2:3.