sdsd

V nočních zápasech NHL se mezi střelce zapsali Jakub Voráček, Tomáš Plekanec, Tomáš Tatar a Marián Hossa.
Hokejisté Philadelphie s Jakubem Voráčkem v sestavě, porazili v nočním zápase NHL Floridu 3:2 po prodloužení. Kladenský odchovanec v utkání vsítil vítěznou branku Letců.
Dva body zaznamenal centr Montrealu Tomáš Plekanec, jeho gól a asistence však k vítězství Canadiens nestačily. Kanadský celek prohrál na ledě St. Louis 2:3 po prodloužení.
Po čase se střelecky prosadil i útočník Detroitu Tomáš Tatar, který v 1 třetině vyrovnával skóre napínavého duelu mezi Red Wings a Winnipegem (4:3sn).
Nejvíce ale v noci zazářil útočník Chicaga Marián Hossa, který ve vítězném duelu s Arizonou (4:0) zaznamenal dva góly. 37-letý rodák ze Staré Ľubovně má na kontě již 14 přesných zásahů a řadí se mezi střeleckou špičku NHL.