Petra Kvitová byla napadena útočníkem s nožem! Musela podstoupit operaci – SportOne.cz
SportOne.cz

Petra Kvitová byla napadena útočníkem s nožem! Musela podstoupit operaci

 
Dvojnásobná wimbledonská vítězka Petra Kvitová se v úterý ráno stala obětí přepadení! Pachatel podle vyjádření mluvčího českého fedcupového týmu Karla Tejkala napadl českou tenistku přímo v jejím bytě v Prostějově, když se pod falešnou záminkou dostal dovnitř. Kvitová se napadení nožem bránila a utrpěla přitom vážné poranění levé ruky, kvůli němuž musela na operaci!


„Neznámá osoba mě napadla s nožem v ruce. Snažila jsem se bránit a přitom utrpěla ošklivé zranění levé ruky. Jsem v šoku, ale naštěstí živá. Zranění je vážné a budou se mu muset věnovat specialisté. Jak ale víte, jsem silná a překonám to.“

Napsala Petra Kvitová na svém twitterovém účtu v úterý odpoledne.

„Jednalo se zřejmě o náhodný kriminální čin, Petra je v péči lékařů,“ řekl Tejkal nedlouho po incidentu pro Sport.cz. Podle Prostějovského deníku se pachatel zřejmě dostal do bytu pod záminkou odečtu stavu elektroměru. Podle informací Práva si útočník z bytu odnesl pět tisíc korun a poté z místa činu uprchl.

Mluvčí prostějovské policie:

„K popisu podezřelého můžeme sdělit, že byl starý asi 35 let, vysoký asi 180 centimetrů, štíhlé postavy, světlé barvy pleti. Měl hnědé oči, na hlavě světlou čepici, tzv. bekovku, světlou bundu a světle hnědou tašku přes rameno.“

Kvitová měla pořezané čtyři prsty a po incidentu byla převezena do nemocnice, kde lékaři zjišťovali míru poškození šlach. Po ošetření se údajně měla rovněž vydat do Prahy za známým fyzioterapeutem prof. Pavlem Kolářem.

Držíme palce Peťo!!!

Zdroj: sport.cz

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }