sdsd

Česko – Slovenská hokejová škola byla v nočních zápasech NHL opět vidět. Hned deset hokejistů se zapsalo do statistik soutěže. Střelecky se dařilo nejvíce Martinu Hanzalovi, který skóroval v duelu s Los Angeles hned dvakrát, ale nakonec musel skousnout porážku od 3:4.
Jedenadvacetiletý Ondřej Kaše zaznamenal svoji premiérovou trefu v NHL a hned byla vítězná, jeho Anaheim triumfoval ve Vancouveru 3:1.

Slovenský hokejista Marián Hossa rozhodl o triumfu Chicaga nad New Jersey 4:3 v prodloužení. Elitní útočník vstřelil v 62. minutě svůj 12. gól v sezoně.
Gólman Petr Mrázek si připsal 28 zákroků a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu Detroit – Florida. Kouč Panthers Rowe se dočkal v nové funkci vítězství ve svém druhém utkání.
Svůj debut v NHL má za sebou dvacetiletý český útočník Jakub Vrána. Jeho Washington, který si pražského rodáka vytáhl z farmy v Hershey, však prohrál s New Yorkem Islanders 0:3.
Ocenění hvězda zápasu si pak kromě Mrázka připsali David Pastrňák, Jakub Voráček a Martin Hanzal.