rrrt

Další přiděl zápasů zámořské soutěže NHL přinesl dva české gólové úspěchy a ukončení vítězné série hokejistů Washingtonu.
V pondělním zápase se prosadil útočník Radek Faksa, který vstřelil po asistenci Jiřího Hudlera jediný gól Dallasu, který však prohrál v Buffalu 1:4. Desátou branku v sezóně pak vsítil Radim Vrbata z Arizony. Český útočník byl ale jediným střelcem svého týmu v zápase proti Edmontonu, který Kojoti prohráli 1:3.

Neskutečnou podívanou nabídli divákům hráči Pittsburghu a Washingtonu. Zápas přinesl hned 15 gólů! Bláznivá byla především druhá třetina, kterou domácí Tučňáci vyhráli 6:3. Domácí prohrávali 0:3, poté gólovou smrští otočili skóre na 5:3, aby Caps vyrovnali na 5:5. Pens poté opět odskočili na dvoubrankový rozdíl, ale hokejisté Washingtonu dokázali srovnat a dotáhli duel do prodloužení. V něm už Pittsburgh rychle rozhodl, po 34 sekundách dotlačil puk za brankovou čáru Conor Sheary.