Na ostrovech se rýsuje velký přestup! Griezmann ústně souhlasil s přestupem a nabídkou anglického giganta! | SportOne.cz
SportOne.cz

Na ostrovech se rýsuje velký přestup! Griezmann ústně souhlasil s přestupem a nabídkou anglického giganta!

as

Francouzský reprezentant a hráč Atletica Madrid Antoine Griezmann ústně souhlasil s přestupem a nabídkou anglického giganta Manchesteru United. Jednání měla podle anglických médií probíhat již několik měsíců. Údajně rozhodl o přestupu i Paul Pogba. Právě s ním si chtěl kamarád Griezmann zahrát i na klubové úrovni.

Podle britského The Independent mělo už mezi zástupci „rudých ďáblů“ a 25-letým rodákem z francouzského Maconu dojít i k verbální dohodě, přičemž Griezmann měl kývnout také na týdenní mzdu, ba dokonce číslu, které bude po letním přestupu nosit na zádech. Momentálně mu patří sedmička. Manchester United vyplatí Atleticu výkupní klauzuli 100 mil. eur a udělá z Griezmanna nejlépe placeného fotbalistu světa.


Aktuálně největším blokem je zákaz přestupů, kterému Atletico čelí. Podalo však odvolání, na základě, kterého by měl být zákaz v létě zrušen a tím i dotažen tento velký přestup. Atletico chce jako náhradu za malého střelce přivést Diega Costy z Chelsea. Co na říkáte?

 

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }