rere

Liverpool zažívá momentálně těžké období, když před dnešním utkáním z posledních sedmi zápasů vyhráli jen jednou. Přesto byli dnes v zápase FA Cupu proti druholigovému soupeři Wolverhampton Wanderers jednoznačnými favority.
Po včerejším vyřazení z Anglického Ligového poháru si však ani tentokrát domácí fotbalisté chuť nespravili a vypadli i z FA cupu po prohře 1:2.
Wolverhampton Wanderers šli do vedení již v první minutě zápasu, kdy se po standardní situaci prosadil Richard Stearman. Ještě před poločasovou přestávkou se navíc trefil i Andreas Weimann a půle tak skončila překvapivým výsledkem 0:2. V druhé poločasu měl Liverpool převahu, avšak zmohl se jen na korekci z nohy Divocka Origiho, jenž v 86. minutě snížil.