trtrt

Fotbalisté Wycombu byli jen několik málo minut od senzace, když v dramatickém zápase 4. kola FA Cupu vedli nad Tottenhamem na začátku utkání 2:0 a ještě v 89. minutě 3:2. Nakonec však odchází poraženi.
Tottenham po změně stran poměrně rychle vyrovnal, když se o góly postarali Heung-Min Son a z pokutového kopu Vincent Janssen, ale hosté znovu udeřili. V 84. minutě se hlavou trefil Garry Thompson a už to vypadalo na senzaci. Jenže v 89. minutě vyrovnal z brejku Dele Alli a v nastaveném čase dokonal obrat Heung-Min Son. Tottenham tak vydřel výhru 4:3 a může se těšit na los 5. kola. Pro Wycombe cesta pohárem končí, ale předvedl opravdu heroický výkon, za který se nemusí stydět.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }