weretr

České duo v barvách Bostonu dnes výrazně pomohlo Medvědům k výhře nad St.Louis 5:3. David Pastrňák si v utkání připsal tři přihrávky. Jednu asistenci si připsal i jeho spoluhráč David Krejčí, který ve druhé třetině utrpěl krvavé zranění v obličeji. O dvě minuty později už byl ale zpátky na ledě a zápas dohrál.
Chicago i zásluhou Slovenských hokejistů dnes protáhlo vítěznou šňůru v NHL na čtyři zápasy, když porazilo Detroit 4:3 po prodloužení. Richard Pánik si zápase připsal gól a asistenci a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Mezi střelci se pak objevil i Tomáš Tatar. Přihrávku zaznamenal v utkání i Marián Hossa