erer

Po víkendové pauze kvůli All Star Game se vrátila NHL zpět do svých kolejí a přinesla další dávku zápasů. V nich se opět neztratila Česko – slovenská hokejová škola.
Gólem a přihrávkou se v noci blýskl český forvard David Krejčí při výhře Bostonu 4:3 na ledě Tampy. V tomto zápase pak vsítil svou čtvrtou branku v sezóně slovenský borec Zdeno Chára.
Detroit prohrál doma s New Jersey 3:4. Domácím nestačil k úspěchu ani 12. gól útočníka Tomáše Tatara v této sezóně.
Útočník Radek Faksa, který kvůli zranění vynechal předchozí dva zápasy se v noci prosadil proti Torontu v 5. minutě a pomohl tak k výhře Stars 6:3.
Český šikula Tomáš Hertl prokázal na brankovišti pohotovost a dvě minuty před koncem utkání Žraloků s Chicagem (3:1) vsítil svou první branku po dlouhé marodce.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }