ewrt

Po druhém včerejším semifinále zná španělský pohár Copa del Rey finálovou dvojici. Budou to Deportivo Alavés a FC Barcelona.
První jmenovaný klub si poradil s Celta de Vigo poměrem 1:0, když předváděl dlouho urputný boj. Až zhruba v posledních dvaceti minutách se něco začalo na hřišti odehrávat a bylo patrné, že domácí se dostávají více do šancí a jsou aktivnější. Svou aktivitu Deportivo vyjádřilo i jediným gólem v 82. minutě, který vstřelil čerstvý muž na hřišti, Edgar Méndez. Právě tato branka rozhodla o postupu Deportiva do finále.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }