VIDEO EHT: Český tým nezvládl poslední utkání na Švédských hrách a podlehl Rusku 2:4 | SportOne.cz

rerter

Čeští hokejisté dnes prohráli své poslední utkání na Švédských hokejových hrách s Ruskem 2:4. Rusko se tak stává vítězem turnaje.
Jedinou branku v první třetině vstřelil ve dvanácté minutě útočník Sergej Šumakov. O něco aktivnějším celkem byli Rusové, kteří nejspíše zaslouženě vedli.
Na začátku druhé části hry se před brankou nejlépe zorientoval Radan Lenc, jenž vstřelil první branku v nejcennějším dresu. Lukáš Radil následně stav otočil utkání brankou v přesilovce. Vyrovnání přišlo z hokejky Anatolije Golyševa.
Třetí třetina pak gólově patřila Rusku. V obou případech se prosadil Maxim Šalunov, který v tomto utkání nasbíral celkově tři body.