1111

V nočním zápase NHL mezi Arizonou a Anaheimem (3:2) zvítězili domácí hokejisté zejména díky povedené první třetině. V utkání se terfil Radim Vrbata. když zvyšoval na 3:0.
V závěru zápasu pak Arizonu podržel gólman Marek Langhamer, který si dnes po zranění Mika Smitha připsal první start v NHL. Sice inkasoval jeden gól z hole Ryana Getzlafa, ale v poslední sekundě hry vytáhl skvělý zákrok, díky kterému vyhrávají domácí.
Hokejisté Floridy si v nočním utkání proti St. Lousie připsali pátou venkovní výhru v řadě, čímž překonali klubový rekord! Domácí přitom ve 43. minutě zásluhou Kylea Brodziaka srovnali a dlouho to vypadalo, že zápas za stavu 1:1 dojde do prodloužení. Panteři si však v závěru vytvořili velký tlak a Vincent Trocheck rozhodl pouhých 5 sekund před koncem o jejich, troufám si říci, zaslouženém vítězství.