ewqw

Barcelona jako první tým v historii UEFA Champions League dokázala vymazat čtyřbrankový deficit z prvního zápasu a postoupit do dalšího kola vyřazovací části, konkrétně čtvrtfinále.
Barca vedla po gólech Luise Suáreze, Layvina Kurzawy (vlastní) a Lionela Messiho krátce po přestávce 3:0, jenže poté fanoušky domácího velkoklubu zmrazil Edinson Cavani.
Tím ovšem drama ani zdaleka neskočilo, protože v závěru utkání se dvakrát trefil během rozmezí pouhých tří minut Neymar a neskutečný obrat poté v nastaveném čase dovršil střídající Sergi Roberto, který se prosadil v poslední minutě pětiminutového nastavení.