donn

Ve šlágru italské Série A, sahal hostující AC Milán po cenném bodu, nakonec však díky penaltě z páté minuty nastavení domácímu Juventusu podlehl.

Domácí tým byl v utkání lepší a největší překážkou pro něj byl mladý brankář Gigio Donnarumma. Tlak Staré dámy při vyrovnaném skóre v závěru zápasu ještě vygradoval ale vedle Donnarummy vyvstal i nový protivník pro domací mužstvo – čas.  AC už, už sahalo po bodu, jenomže si v nesprávný moment vybralo pořádnou porci smůly. Už nad rámec nastaveného času zahrál De Sciglio ve vápně rukou a sudí odpískal poměrně přísnou penaltu. Paulo Dybala ji proměnil a Milánu vystavil krutou tečku za utkáním.