reteeee

V zámořské NHL se opět střelecky dařilo! Mezi tyče mířilo hned několik českých i slovenských hokejistů!
David Pastrňák opět potvrdil svou fazónu, když v noci bodoval už v jedenáctém utkání v řadě!
V zápase se trefil i jeho krajan David Krejčí. Prohře na ledě Edmontonu 4:7 však nezabránili.
Vítězství naopak mohli slavit za Dallas hrající Aleš Hemský a Radek Faksa, kteří pomohli svými góly k výhře nad Vancouverem 4:2
Český obránce Roman Polák se prosadil v duelu Tampa Bay – Toronto (0:5), když v desáté minutě využil přihrávku Bozaka.
Gól si připsal i Radim Vrbata, jenž zajistil vyrovnání Arizony v duelu s Detroitem. (4:5 po nájezdech)
V zápase pak zazářil slovenský Tomáš Tatar, který přesilovkovým gólem a asistencí přispěl k vítězství hostů.
Skóroval i další slovenský útočník Richard Pánik, stejně tak v přesilovce a rozhodl tři minuty před koncem duelu o triumfu Chicaga v Ottawě 2:1.