reztu

Další dávka zápasů zámořské hokejové soutěže přinesla hned několik českých i slovenských gólových zápisů.
V zápase Bostonu s Ottawou (2:3) se¨prosadil David Krejčí jenž však pouze mírnil prohru svého týmu, když v polovině první třetiny vyrovnával na 1:1.
Radim Vrbata si připsal rozhodující trefu Arizony a Kojoti vyhráli nad Tampou 5:3. Pro pětatřicetiletého útočníka to byla osmnáctá branka v sezóně.
Střelecky se pak prosadil i jeho bývalý spoluhráč v současnosti hrající za Minnesotu Martin Hanzal, když si připsal první branku v novém týmu a pomohl k výhře nad San Jose 3:2.
Dva body za asistence pak zapisoval Jaromír Jágr, Florida ale na domácím ledě padla s Carolinou 3:4.
Marián Hossa si v duelu mezi Chicagem a Vancouverem připsal na konto gól i asistenci a v dresu domácích skóroval i Richard Pánik. Blackhawks však nakonec prohráli 4:5 po prodloužení.