VIDEO: První česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová předvedla neskutečný výkon! Rozhodčí však její výhru neviděli! – SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: První česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová předvedla neskutečný výkon! Rozhodčí však její výhru neviděli!

 
Příbramská bojovnice Lucie Pudilová nastoupila o víkendu jako první česká žena v prestižní soutěži UFC (Ultimate Fight Championship) v londýnské O2 Aréně a nutno podotknout, že si nevedla vůbec špatně, právě naopak!
V oktagonu se utkala se Švédkou Linou Länsbergovou. Do zápasu nastoupila nejmladší účastnice večera trochu nervózně a nejistota byla znát i na průběhu prvního kola. V jeho závěru šla dokonce málem k zemi, ale nakonec situaci ustála.

Lucie však zápas postupně vyrovnávala a ve třetím kolem se jí podařilo zvrátit průběh ve svůj prospěch. Zhruba v první minutě závěrečného kola zasáhla Švédku dvakrát tvrdě do hlavy a tím získala v boji převahu. Krvácející Länsbergová se poté snažila dostat boj na zem, což naše mladá bojovnice nedopustila a po dvou vyrovnaných kolech si připsala v tomto kole podle mnohých vítězství!

Rozhodčí ovšem po zápase přisoudili vítězství Lině Länsbergové. Lucie z výsledku neskrývala zklamání a to i přesto, že s verdiktem rozhodčích dalo publikum jasný nesouhlas bučením. Soupeřka Länsbergová po verdiktu sudích také uznala, že její soupeřka byla lepší.
I přes kontroverzní rozhodnutí sudích věříme, že Lucii v této organizaci čeká velká budoucnost.
Jak vypadala Lina Länsbergová po souboji, na další stránce ↓:

Omluvte prosím kvalitu videa:
Předchozí1 of 2
Článek pokračuje zde

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }