reztzt

Noční NHL nepřinesla žádný gólový úspěch českých ani slovenských hráčů. Zajímavý moment tak přineslo utkání mezi Floridou a Chicagem, když Panteři deklasovali na vlastním ledě Chicago 7:0!
v zápase na sebe upozornil Jonathan Marchessault, jenž vstřelil premiérový hattrick a slovenský Richard Pánik, který nešťastným způsobem u mantinelu najel do Jaromíra Jágra a ten pak odstoupil z utkání během druhé třetiny kvůli zranění v dolní části těla.
Trenér Tom Rowe po utkání prohlásil, že Jágrovo zranění není naštěstí nijak vážné.
Slovenský hokejista měl vůbec nějakou bojovou náladu. V zápase se ještě porval a zaznamenal celkem 17. trestných minut.