VIDEO: Rosický podstoupil operaci. Do konce sezóny bude mimo hru, ale kariéru ještě nekončí. Rozhovor s Tomášem o zranění a operaci. | SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Rosický podstoupil operaci. Do konce sezóny bude mimo hru, ale kariéru ještě nekončí. Rozhovor s Tomášem o zranění a operaci.

tom zdroj a video: sparta.cz

Tomáš Rosický se do Sparty vrátil v srpnu minulého roku, naskočil však jen do domácího ligového utkání s Mladou Boleslaví, v němž odehrál 19 minut. Kvůli dlouhodobým potížím s achilovkou v pondělí podstoupil operaci a do konce sezony je mimo hru. „Mám špatné zprávy,“ řekl Rosický. 

„Zranění se nelepší. Po problémech na podzim to nejprve ustoupilo a vše bylo v pořádku. V přípravném období všechno vypadalo dobře, ale bohužel se mi to vrátilo. Operaci se nevyhnu,“ uvedl Tomáš v rozhovoru pro SpartaTV, který se natáčel v závěru minulého týdne.

Rosický se pro operaci rozhodl z důvodu dlouhodobých potíží, které nebylo možno léčit konzervativní cestou. Operace proběhla v pondělí standardně a bez komplikací. Tomáš bude bojovat o návrat do zápasového režimu na startu příští sezony.

„Je to jako v životě – pokud je naděje, člověk o ni musí bojovat. Já to ještě jednou prostě musím zkusit. Odmala jsem tu vyrůstal a synonymem sparťanství pro mě bylo nevzdávat se,“ uvedl Rosický.

Sledujte dole rozhovor s Tomášem Rosickým pro oficiální YouTube kanálu Sparty Praha ↓

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }