VIDEO: Fantastická pohádková jízda 17-ti leté Markéty Vondroušové! Z kvalifikace až k vítězství na turnaji WTA! – SportOne.cz
SportOne.cz

VIDEO: Fantastická pohádková jízda 17-ti leté Markéty Vondroušové! Z kvalifikace až k vítězství na turnaji WTA!

Sedmnáctiletá česká tenistka Markéta Vondroušová dotáhla své senzační tažení až do konce a slaví svůj premiérový titul na okruhu WTA.
Ve finále halového turnaje ve švýcarském Bielu porazila za necelou hodinu a tři čtvrtě o čtyři roky starší Estonku Kontaveitovou 6:4 a 7:6. Bývalá juniorská světová jednička přitom odehrála teprve svůj druhý turnaj WTA v kariéře. Markéta Vondroušová dokonala na turnaji v Bielu pohádku, kterou začala minulou sobotu, když se musela probojovat tříkolovou kvalifikací, ve které ztratila dva sety. V hlavní soutěži ovšem vyhrála od prvního kola všech deset setů, když porazila i Kristýnu Plíškovou či Barboru Strýcovou.

„Nejprve bych chtěla pogratulovat Anett za skvělý týden, myslím, že jsme odehrály skvělé utkání. Hrála jsem tu bezvadně celý týden. Chtěla bych poděkovat všem sponzorům, rozhodčím i podavačům míčků, byli jste neuvěřitelní. Chci rovněž poděkovat své rodině a trenérovi, byl to parádní týden. Díky za vaši podporu, velice jsem si ji užila a doufám, že tu budu zpátky i příští rok,“ uvedla po zápase spokojená Markéta Vondroušová.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }