qwwwww

Včerejší utkání mezi Manchesterem a Anderlechtem (2:1 po prodl.) rozhodl ve 107. minutě Marcus Rashford a do semifinále Evropské Ligy tedy postupuje Manchester United!
Nicméně Anderlecht předvedl úctyhodný výkon plný šancí a rozhodně se nemá za co stydět, naopak. Za tento výkon to tým z Belgie musí bolet o to více, že nepostoupil. Šancí měl více než dost. Svědčí o tom i počet střel na branku, kdy Manchester United atakoval branku Anderlechtu celkem devětkrát, což není zas tak překvapující. Ale 6 projektilů na branku Manchesteru United ze strany Anderlechtu a takový výkon, jaký hosté předvedli před zápasem čekal asi málokdo.

Horší zpráva pro domácí však je, že v prodloužení přišli o hvězdného Zlatana Ibrahimovice.
Ten si hororově zranil koleno a v případě potvrzení nejhorší varianty v podobě přetržení křížového vazu mu hrozí konec sezóny a možná i celé kariéry.