vk

S hvizdem sudího Zelinky, ukončující první poločas, se v hledišti spustil bouřlivý aplaus, hodnotící vývoj prvního poločasu. Viktoria vstoupila do utkání nebojácně a zcela ovládla první pětiminutovku dnešního šlágru, ovšem Krmenčík zahodil stoprocentní pozici a poté Sparta zcela převzala iniciativu nad zápasem a byť zprvu neproměnila několik zajímavých příležitostí, tak po půlhodině hry se prosadili Josef Šural s Vjačeslavem Karavajevem, kteří stanovili poločasový výsledek 2:0.

David Lafata se z tradiční role zakončovatele proměnil v nahrávače, načechral perfektní centr na hlavu JOSEFA ŠURALA a brankář Kozáčik už na jeho přesný pokus k tyči nestačil zareagovat!