qqqttt

Druhá část je za námi a houževnatí Norové stále drží stav 0:0. V páté minutě prostředního dějství měl jejich největší šanci na holi Rosseli Olsen, ale z levé strany těsně minul horní růžek. Neprosadila se ani bratrská dvojice Olimbů při přesilovce, Kena Andrého vychytal Francouz lapačkou.
Druhá polovina druhé třetiny už zase patřila aktivnějších Čechům, kteří si ale mnoho příležitostí nevytvořili. Haugen chytil střelu Voráčka a poradil si také se zakončením Plekance. Pastrňákovu přihrávku na Zohornu Norové zablokovali a s pouhými pěti střelami na branku jsou stále v zápase. Rozhodnout by mohl jediný gól.

.category-bleskovky .featured-image { display: none; }