qwrere

První část je za námi, Rusko vede nad českým národním týmem 2:0. Češi začali aktivně, jenže nedokázali využít přesilovku a neprosadili se ani v sedmé minutě, kdy se Pastrňák možná zalekl zakončení a zbytečně přihrával. Posléze byl Pastrňák vyloučen a Češi v oslabení přečkali situaci na brankovišti po střele Plotnikova. Těsně po návratu vyloučeného hráče ale inkasovali. Orlov nachytal bránícího Sobotku i Gudase a přesnou střelou k tyči nedal Francouzovi šanci.
Po faulu Jeřábka hrála sborná podruhé v početní výhodě. Kuzněcov se utrhl Kempnému a připravil druhý gól pro Kučerova, jenž ranou pod břevno překonal Francouze.
Rusové tak mají po první třetině méně střel na branku, přesto s přehledem vedou.