qwrer

Hokejisté Pittsburgh Penguins ovládli i druhý duel proti Nashvillu a dokonale tak využili výhodu domácího prostředí. V noci zdolali soupeře poměrem 4:1 a ve finálové sérii se ujali vedení 2:0.
O výsledku rozhodl zejména úvod třetí třetiny, kdy domácí třikrát udeřili a zlomili odpor Nashvillu. Hned po deseti vteřinách hry se do odraženého puku opřel Jake Guentzel a stejně jako v prvním utkání vsítil vítězný gól zápasu. Ve 44. minutě navíc Pittsburgh přidal další dva góly, kdy se během patnácti vteřin trefili Scott Wilson a Jevgenij Malkin. Na tohle už hosté odpověď nenašli a museli se tak smířit s porážkou a nepříznivým stavem v sérii. Nyní se ale hokejisté přesunou do Nashvillu, kde se v noci na neděli uskuteční třetí zápas.