wewewe

Dnešní finálové utkání je u konce a z vítězství v Lize mistrů 2016/2017 se raduje Real Madrid, který vyhrál 4:1!
Po první půli to však s Juventusem nevypadalo vůbec špatně, stav 1:1 byl výtečný. Bohužel během přestávky se italský tým naprosto změnil. Real byl v druhém poločase jednoznačně lepší a v 61. minutě mu Casemiro vrátil vedení. Poté uběhly jen tři minuty a Cristiano Ronaldo se díky druhému gólu v utkání osamostatnil na čele letošní tabulky střelců Ligy mistrů. Tím naprosto odpadl veškerý odpor Juventusu, načež vše korunovala červená karta pro Cuadrada a trefa z kopačky Marca Asensia. Juventus tedy prohrává páté ze šesti finále Ligy mistrů a Gianluigi Buffon se této trofeje opět nedočkal.