qrrrr

V nočním třetím finálovém zápase zvítězili domácí hokejisté celkem jednoznačně 5:1. Úvod zápasu se ale Nashvillu příliš nepovedl, inkasoval již ve třetí minutě, kdy se prosadil Jake Guentzel, kterému se ve finálové sérii daří. Ve druhé třetině se dokázali prosadit domácí. Nejprve ve 26. minutě v přesilovce vyrovnal Roman Josi. Necelou minutu poté se skóre přepisovalo znovu, tentokrát poslal Predators do vedení Frédérick Gaudreau. Třiadvacet sekund před koncem druhé třetiny zvýšil domácí náskok poněkud šťastnou brankou James Neal.
Ve třetí třetině Nashville své vedení ještě navýšil Craig Smith se dostal do brejku, který zkušeně dokázal proměnit. Poslední gól zápasu vstřelil v 54. minutě Mattias Ekholm. Hokejisté Nashvillu před parádním publikem dokázali vyhrát 5:1 a snížili stav finálové série na 1:2.