qqqrrr

První zápas se českému týmu na EURO U21 příliš nepovedl! Německému mužstvu jsme podlehli 0:2. Češi nepředvedli špatný výkon, ale Němci byli nad jejich síly.
V prvním poločase hrozil hlavně Gnabry, který zahodil dvě šance. Nejprve vůbec netrefil branku a poté jeho ránu zastavila tyč.
Na úvodní branku se čekalo až do 44. minuty, kdy se prosadil Max Meyer!
Po přestávce vlétli Němci na hřiště jako velká voda a po chybě Michala Sáčka přidal druhou branku Serge Gnabry!
Český výběr mohl snížit, nicméně Schickova rána byla nepřesná a od Jankta se míč odrazil mimo tři tyče.
V 84. minutě zahrál Jakub Jankto rukou v pokutovém území a Německo zahrávalo pokutový kop. Míč si připravil Selke, ale brankář Zima se blýskl parádním zákrokem!
Tři minuty před koncem se po pohledné kombinaci dostal do vyložené šance Schick, ale tomu dnes nebylo souzeno trefit branku.