VIDEO U21: Španělsko předvedlo parádní výkon a italské mladíky vyprovodili z turnaje výhrou 3:1! Hattrick zaznamenal Saúl Ñíguez! | SportOne.cz

rrttt

Španělsko dnes potvrdilo roli favorita a v pátek si ve velkém finále o titul mistrů Evropy U21 zahraje s Německem!
Do druhé půle vstupovaly oba celky za bezbrankového stavu, který odčaroval v 53. minutě Saúl Ñíguez, jenž dostal pas od Ceballose a zamířil levačkou přesně ke vzdálenější tyči. Italové si navíc celou situaci ještě více zkomplikovali poté, co se nechal pět minut nato vyloučit Gagliariani, jenže jeho spoluhráči zvládli vyrovnat.
Nerozhodný stav vydržel jen tři minuty, přičemž opět napřáhl ke střele Saúl Ñíguez a tentokrát z velké dálky levačkou vymetl vzdálenější šibenici branky Donnarummy. Saúl Ñíguez nakonec završil fantastický zápas i svou třetí trefou, když si naběhl na bližší tyč na pas Marca Asensia a střelou levačkou z první zkompletoval svůj hattrick a nasměroval celek z Pyrenejského poloostrova do finále!