qqewe

Mladá Boleslav v dnešní odvetě na svého soupeře nestačila! Na stadionu v Elbasanu to však po prvním poločase tak rozhodně nevypadalo.
Středočeši v něm totiž byli lepší a v osmnácté minutě se po krásné ráně Adama Jánoše ujali vedení. Po přestávce museli domácí hru více otevřít a také tak učinili. Tento tah se jim však vyplatil a deset minut po začátku druhé půle se o vyrovnání postaral Sabien Lilaj, na 2:1 posléze zvýšil Sebino Plaku.

Vše ale mohlo být úplně jinak, těsně před koncem základní hrací doby totiž obrovskou tutovku zazdil Mareš, když místo prázdné branky soupeře trefil pouze tyč. I prodloužení se neslo ve vyrovnaném duchu. V tom prvním za delší konec provazu tahala Dajova družina, Plaku sice Diviše překonal, toho ale těsně před brankovou čarou zastoupil Stronati. Závěrečných patnáct minut zase patřilo celku z města automobilů, ovšem ani Mareš a ani Mebrahtu recept na Shehiho nenašli. O osudu penaltové loterie rozhodl v pořadí šestý kop, když Rada trefil břevno. Ve čtvrté sérii navíc nedal ani Mebrahtu, a radost v Elbasan Areně tak mohla vypuknout.